Arbetslag 4-9

Här är vi i Arbetslaget 4-9

Här finns du våra lärare!

Klicka på klassen för att komma till schemat

ÅK 4-6 finns i vänstra korridoren på plan 1.  

ÅK 7-9 har sina undervisningsrum i högra korridoren.

  • ÅK 7A: Anna Wallgert och Astrid Engström
  • ÅK 7B: Thomas Gau och Emma Lindman
  • ÅK 8: Basem Hanna Efrem och Hanna Wikström
  • ÅK 9A & 9B: Christina Julin och Johan Skog
Bild på Anna Meijer

Anna Meijer

Lärare SO och Hemkunskap E-post: anna.meijer@sodertalje.se
Bild på Irena Kepczynska

Irena Kepczynska

Lärare 1-6 MA / NO E-post: irena.kepczynska@sodertalje.se
Bild på Maria Sandqvist

Maria Sandqvist

Lärare 4-6 E-post: maria.sandqvist@sodertalje.se
Bild på Cecilia Tannebring

Cecilia Tannebring

Elevassisten årskurs 4-6 E-post: cecilia.tannebring@sodertalje.se
Bild på Anna Wallgert

Anna Wallgert

Lärare SO E-post: anna.wallgert@sodertalje.se
Bild pÃ¥ Astrid Engström

Astrid Engström

Lärare Engelska E-post: astrid.engstrom@sodertalje.se
Bild på Thomas Gau

Thomas Gau

Lärare Svenska E-post: thomas.gau@sodertalje.se
Bild på Basem Efrem

Basem Efrem

Lärare Matematik E-post: basem-hanna.efrem@sodertalje.se
Bild pÃ¥ Hanna Wikström

Hanna Wikström

Lärare Teknik och NO E-post: hanna.wikstrom@sodertalje.se
Bild på Christina Julin

Christina Julin

Lärare Spanska E-post: christina.julin@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Slöjdlärare E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på Emma Lindman

Emma Lindman

Klasslärare 7-9 E-post: emma.lindman@sodertalje.se
Bild på Fredrik Tillberg

Fredrik Tillberg

Musiklärare E-post: fredrik.tillberg@sodertalje.se
Bild på Anders Edgren

Anders Edgren

Idrottslärare E-post: anders.edgren@sodertalje.se
Bild på Charbel Mirza

Charbel Mirza

el chapo E-post: charbel.mirza@sodertalje.se
Bild på Loaj Elia

Loaj Elia

Elevassistent och GF Fritidsklubben E-post: elia.loaj@sodertalje.se
Bild pÃ¥ Amanuel Cöklü

Amanuel Cöklü

Elevassistent och Fritids årskurs 1-2 E-post: amanuel.coklu@sodertalje.se