Arbetslag 4-9

Här är vi i Arbetslaget 4-9

Här finns både gamla och nya lärare under HT 2017. ÅK 4-6 finns i vänstra korridoren på plan 1.  Mentorer för dessa är

  • ÅK 4 Anna Meijer
  • ÅK 5 Maria
  • ÅK 6 Irena

ÅK 7-9 har sina undervisningsrum i högra korridoren.  Mentorer för dessa är

  • ÅK 7: Thomas, Astrid, Anna Wallgert och Marjana
  • ÅK 8: Basem och Hanna
  • ÅK 9: Christina och Johan
Bild på Anna Meijer

Anna Meijer

Lärare SO och Hemkunskap E-post: anna.meijer@sodertalje.se
Bild på Irena Kepczynska

Irena Kepczynska

Lärare 1-6 MA / NO E-post: irena.kepczynska@sodertalje.se
Bild på Maria Sandqvist

Maria Sandqvist

Lärare 4-6 E-post: maria.sandqvist@sodertalje.se
Bild på Anna Wallgert

Anna Wallgert

Lärare SO E-post: anna.wallgert@sodertalje.se
Bild på Astrid Engström

Astrid Engström

Lärare Engelska E-post: astrid.engstrom@sodertalje.se
Bild på Thomas Gau

Thomas Gau

Lärare Svenska E-post: thomas.gau@sodertalje.se
Bild på Marjana Pahor

Marjana Pahor

Bildlärare E-post: marjana.pahor@sodertalje.se
Bild på Basem Efrem

Basem Efrem

Lärare Matematik E-post: basem-hanna.efrem@sodertalje.se
Bild på Hanna Wikström

Hanna Wikström

Lärare Teknik och NO E-post: hanna.wikstrom@sodertalje.se
Bild på Christina Julin

Christina Julin

Lärare Spanska E-post: christina.julin@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Slöjdlärare E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på Emma Lindman

Emma Lindman

Klasslärare 7-9 E-post: emma.lindman@sodertalje.se
Bild på Fredrik Tillberg

Fredrik Tillberg

Musiklärare E-post: fredrik.tillberg@sodertalje.se
Bild på Anders Edgren

Anders Edgren

Idrottslärare E-post: anders.edgren@sodertalje.se
Bild på Loaj Elia

Loaj Elia

Elevassistent E-post: elia.loaj@sodertalje.se
Bild på Amanuel Cöklü

Amanuel Cöklü

Elevassistent E-post: amanuel.coklu@sodertalje.se