Personal

Kontaktuppgifter för personal på Järna grundskolor:

 

Eneskolan

Tf Rektor Eneskolan
Ida Brånn
08-523 061 18
ida.brann@sodertalje.se

Tf Biträdande rektor Eneskolan

Petra Fasth
08-523 01393
petra.fasth@sodertalje.se

Expeditionen Eneskolan
Britt Malmgren
08-523 040 94
britt.malmgren@sodertalje.se

Skolsköterska Eneskolan
Carola Andersson 
08-523 033 58
carola.b.andersson@sodertalje.se

Kurator
Eva Lindqvist
08-523 033 45
eva.lindqvist@sodertalje.se

Studie- och yrkesvägledare

Tomas Berg
08-52303348
tomas.berg@sodertalje.se

Tavestaskolan

Tf Rektor Tavestaskolan
Mattias Aho
08-523 032 62
mattias.aho@sodertalje.se

Tf Biträdande rektor Tavestaskolan
Peter Boström
08-523 032 59
peter.bostrom@sodertalje.se

Expeditionen Tavestaskolan

Cecilia Johansson
08-523 017 06
cecilia.johansson@sodertalje.se

Skolsköterska Tavestaskolan

Christina Koernig
08-523 033 74
christina.koernig@sodertalje.se

Kurator

Eva Lindqvist
08-523 033 45
eva.lindqvist@sodertalje.se