Personal

Kontaktuppgifter för personal på Stålhamraskolan:

Rektor

Meta Nordin, tel 08‑523 017 93 
meta.nordin@sodertalje.se

Biträdande rektor

Tina Tännström, tel 08‑523 032 14
tina.tannstrom@sodertalje.se

Administrativ chef

Airi Asplund, tel 08‑523 047 02 
airi.asplund@sodertalje.se

Sari Andersson, skoladministratör, tel 08‑523 026 54
sari.andersson@sodertalje.se 

Jenni Bärsund, skolsköterska, tel 08‑523 019 27
jenni.barsund@sodertalje.se

Riccardo Molina Gonzalez, skolkurator, tel 08-523 026 69
riccardo.molina@sodertalje.se

Simon Deniz, IKT, tel 08-523 017 70
simon.deniz@sodertalje.se

Firas Makadsi, vaktmästare, tel 08-523 019 42
firas.makadsi@sodertalje.se

Meta Nordin, rektor, tel 08-523 017 93, meta.nordin@sodertalje.se

Tina Tännström, biträdande rektor, tel 08-523 032 14, tina.tannstrom@sodertalje.se

Jenni Bärsund, skolsköterska, tel 08‑523 019 27, jenni.barsund@sodertalje.se

Riccardo Molina Gonzalez, skolkurator, tel 08-523 026 69, riccardo.molina@sodertalje.se

Siham Cankalp, specialpedagog matematik, tel 08-523 037 55, siham.cankalp@sodertalje.se

Hans Westerlund, speciallärare svenska, tel 08-523 047 20, hans.westerlund@sodertalje.se

Förskoleklass A, tel 08-523 018 15

Ann-Marie Wikner, ann-marie.wikner@sodertalje.se

Förskoleklass B, tel 08-523 019 54

Monika Åström, monika.astrom@sodertalje.se

Klass 1A, tel 08-523 019 72

Carita Lönnfors, carita.lonnfors@sodertalje.se

Klass 1B, 08-523 018 14

Grace Gabriel, grace.gabriel@sodertalje.se

Klass 2A, tel 08-523 067 66

Eva Blomqvist Stanley, eva.blomqviststanley@sodertalje.se

Klass 2B, tel 08-523 023 82

Ronja Matossian, ronja.matossian@sodertalje.se

Klass 3A, tel 08-523 026 53

Karolina Kuzmicz, karolina.kuzmicz@sodertalje.se

Klass 3B,  tel 08-523 023 69

Airi Kuisma, airi.kuisma@sodertalje.se

Klass 1-3D, tel 08-523 071 28

Katja Nuutinen, katja.nuutinen@sodertalje.se

Klass 4A, tel 08-523 022 14

Emelin Makdissi Elias, emelin.makdissi-elias@sodertalje.se

Klass 4B, tel 08-523 060 89

Madeleine Bilberg, madeleine.bilberg@sodertalje.se

Klass 5A, tel 08-523 024 01

Lena Högqvist, lena.hogqvist@sodertalje.se

Klass 5B, tel 08-523 071 33

Maryam Abbo, maryam.abbo@sodertalje.se

Klass 6A, tel 08-523 023 92

Nancy Yakob, nancy.yakob@sodertalje.se

Klass 6B, tel 08-523 023 47

Silevia Benjaro, silevia.benjaro@sodertalje.se 

Klass 1-6C, tel 08-523 034 43 

Gunnel Aasa, gunnel.aasa@sodertalje.se
Türkan Akan, 08-523 071 34, turkan.akan@sodertalje.se

Klass 4-6D, tel 08-523 026 09

Katariina Uurasjärvi, katariina.uurasjarvi@sodertalje.se

GSA1, tel 08-523 069 45

Maria Ruderer, maria.ruderer@sodertalje.se

GSA2, tel 08-523 019 06

Eva Maria Kilås, evamaria.kilas@sodertalje.se

TrA, 08-523 018 27

Elisabeth Tugén, elisabeth.tugen@sodertalje.se

TrC, tel 08-523 022 94

Katja Eriksson, katja.eriksson@sodertalje.se

 

Fritidshem, tel 08-523 018 30

Fritidshem Förskoleklass, tel 08-523 018 15, 08-523 019 54

Fritidsklubb, tel 08-523 060 59