Administration

Receptionens öppettider

Måndag-fredag 08.00-15.30

Lunchstängt måndag-fredag 11.00-11.30

Övrig tid telefonsvare: 08-523 016 05

Administrativ samordnare

Wiktoria Lundbergh

08-523 039 79

wiktoria.lundbergh@sodertalje.se

 

Administrativ assistent, Receptionist

Amanda Siljeljung

08-523 016 05

amanda.siljeljung@sodertalje.se

 

Bibliotekarie

Andreas Schill (föräldraledig t om 31/7-2021)

08-523 014 69

andreas.schill@sodertalje.se

 

Matz Flodin (vikariat t om 31/7-2021)

08-523 019 22

matz.flodin@sodertalje.se

 

IKT ansvarig, IT

Anders Reinel Lundin

08-523 037 06

anders.reinel-lundin@sodertalje.se

 

Vaktmästeri

Antoun Alouch

08-523 024 26

antoun.alouch@sodertalje.se

 

Jaan Eddur

08-523 071 12

jaan.eddur@sodertalje.se