Lärare

Bild på Oscar Andrén

Oscar Andrén

Lärare Samhällskunskap Telefon: 0766483596 E-post: oscar.andren@sodertalje.se
Bild på Filip Bergendal

Filip Bergendal

Lärare Telefon: 0766480186 E-post: filip.bergendal@sodertalje.se
Bild på Giuseppe Caputo

Giuseppe Caputo

Lärare Telefon: 0766482184 E-post: giuseppe.caputo@sodertalje.se
Bild på Östen  Carheden

Östen Carheden

Lärare
Bild på Jan Carlsson

Jan Carlsson

Lektor Telefon: 0766181200 E-post: jan.a.carlsson@sodertalje.se
Bild på Anette  Dorsett

Anette Dorsett

Lärare Franska/Engelska Telefon: 0767219108 E-post: anette.dorsett@sodertalje.se
Bild på Eva Eklund

Eva Eklund

Lärare Idrott Telefon: 0766481389 E-post: eva.eklund@sodertalje.se
Bild på Zarah Ericsdotter

Zarah Ericsdotter

Lärare matematik Telefon: 0766481210 E-post: zarah.ericsdotter@sodertalje.se
Bild på Rose-Marie Fallgren

Rose-Marie Fallgren

Lärare Engelska Telefon: 0767244454 E-post: rose-marie.fallgren@sodertalje.se
Bild på Per Forsman

Per Forsman

Lärare svenska/psykologi Telefon: 0766481397 E-post: per.forsman@sodertalje.se
Bild på Rune Fränne

Rune Fränne

Lärare matematik Telefon: 0738676676 E-post: rune.franne@sodertalje.se
Bild på Gustav Gustafsson

Gustav Gustafsson

Lärare Telefon: 0766481388 E-post: david.gustafsson@sodertalje.se
Bild på Knut-Lennart Havaas

Knut-Lennart Havaas

Lärare Telefon: 0766481192 E-post: knut-lennart.havaas@sodertalje.se
Bild på Jan Hedström

Jan Hedström

Lärare Samhällskunskap Telefon: 0766481207 E-post: jan.hestrom@sodertalje.se
Bild på Göran Ingemarsson

Göran Ingemarsson

Lärare Företagsekonomi Telefon: 0721466664 E-post: goran.ingemarsson@sodertalje.se
Bild på Christina Kulin

Christina Kulin

Lärare Bild Telefon: 0766480222 E-post: Christina.kulin@sodertalje.se
Bild på Cecilia Kullander

Cecilia Kullander

Lärare Engelska Telefon: 0766480852 E-post: cecilia.kullander@sodertalje.se
Bild på Andreas Lindbäck

Andreas Lindbäck

NIU-koordinator Telefon: 0766480183 E-post: andreas.lindback@sodertalje.se
Bild på Christna Lindh

Christna Lindh

Lärare SV/religion Telefon: 0766481937 E-post: christina.a.lindh@sodertalje.se
Bild på Heloise Lindquist

Heloise Lindquist

Lärare Telefon: 0766481929 E-post: heloise.lindquist@sodertalje.se
Bild på Bengt Mahrs

Bengt Mahrs

Lärare svenska/religion Telefon: 0766481201 E-post: bengt.mahrs@sodertalje.se
Bild på Susanne Malmström

Susanne Malmström

Lärare Engelska/Historia E-post: susanne.malmstrom@sodertalje.se
Bild på Claudio Manzo

Claudio Manzo

Lärare hi/sam/gy Telefon: 0766483919 E-post: claudio.manzo@sodertalje.se
Bild på Rabia Mejdi

Rabia Mejdi

Lärare Engelska
Bild på Eva Mårdfjäll

Eva Mårdfjäll

Lärare Telefon: 0767246884 E-post: eva.mardfjall@sodertalje.se
Bild på Emelie Nejström

Emelie Nejström

Lärare Telefon: 0766482711 E-post: emelie.nestrom@sodertalje.se
Bild på Marta Kiebasinska Palmqvist

Marta Kiebasinska Palmqvist

Lärare Svenska Telefon: 0766481939 E-post: marta.palmqvist@sodertalje.se
Bild på Tomas Rask

Tomas Rask

Lärare Telefon: 0766480228 E-post: tomas.rask@sodertalje.se
Bild på Jacek  Salo

Jacek Salo

Lärare Telefon: 0766481131 E-post: jacek.salo@sodertalje.se
Bild på Sofia Selmelius Mellberg

Sofia Selmelius Mellberg

Lärare Telefon: 0766480274 E-post: sofia.selmeliusmellberg@sodertalje.se
Bild på Verica Skocic

Verica Skocic

Lärare Telefon: 0766481405 E-post: verica.skocic@sodertalje.se
Bild på Johan Steensland

Johan Steensland

Lärare Matematik Telefon: 0766482107
Bild på Lena  Wallenius

Lena Wallenius

Lektor Telefon: 0766481188 E-post: lena.wallenius@sodertalje.se
Bild på Banibal Yonadam

Banibal Yonadam

Lärare ma/fy Telefon: 0766480126 E-post: banibal.yonadam@sodertalje.se