Lärare

Lärare i bokstavsordning

Andréas Lindbäck; NIU-koordinator Tfn: 08-523 033 82

andreas.lindback@sodertalje.se

Anette Dorsett; Lärare franska, engelska Tfn: 08-523 043 66

anette.dorsett@sodertalje.se

Arne Kebo; Lärare svenska

arne.kebo@sodertalje.se

Banibal Yonadam; Lärare fysik, matematik Tfn: 08-523 067 37

banibal.yonadam@sodertalje.se

Bengt Mahrs; Lärare svenska, religion Tfn: 08-523 023 72

bengt.mahrs@sodertalje.se

Cecilia Kullander; Lärare engelska, geografi Tfn: 08-523 039 80

cecilia.kullander@sodertalje.se

Christina Kulin; Lärare bild Tfn: 08-523 030 78

christina.kulin@sodertalje.se

Christina Lindh; Lärare svenska, religion Tfn: 08-523 045 12

e-post:christina.a.lindh@sodertalje.se

Claudio Manzo; Lärare: samhällskunskap, sociologi

Tfn: 08-523 035 56 e-post: claudio.manzo@sodertalje.se

Daniella Danial; lärare spanska, matematik

Tfn:

daniella.danial@sodertalje.se

David Gustafsson; Lärare matematik Tfn: 08-523 016 03

david.gustafsson@sodertalje.se

Emelie Nejström; Lärare: engelska, spanska Tfn: 08-523 068 52

emelie.nejstrom@sodertalje.se

Eva Eklund; Lärare idrott Tfn: 08-523 012 28

eva.eklund@sodertalje.se

Eva Mårdfjäll; Lärare naturkunskap, biologi Tfn: 08-523 038 84

eva.mardfjall@sodertalje.se

Filip Bergendal; lärare samhälsskunskap, historia Tfn: 08-523 033 80 filip.bergendal@sodertalje.se

Giuseppe Caputo; Lärare historia Tf: 08-523 042 88

giuseppe.caputo@sodertalje.se

Göran Ingemarsson; Lärare företagsekonomi Tfn: 08-523 066 91

goran.ingemarsson@sodertalje.se

Heloise Lindquist; Lärare svenska, svenska som andraspråk, historia Tfn: 08-523 045 04 heloise.lindquist@sodertalje.se

Jan Carlsson; Lärare biologi, kemi Tfn: 08-523 022 27

e-post: jan.a.carlsson@sodertalje.se

Jan Hedström; Lärare ekonomi, ledarskap Tfn: 08-523 041 01

e-post: jan.hedstrom@sodertalje.se

Jacek Salo; Lärare engelska, historia Tfn: 08-523 040 38

jacek.salo@sodertalje.se

Johan Steensland; Lärare matematik Tfn: 08-523 067 86

johan.steensland@sodertalje.se

Julia Andersson; Lärare biologi, kemi Tfn: 08-523 043 25

julia.andersson@sodertalje.se

Knut-Lennart Havaas; Lärare samhällskunskap, politik och hållbar utveckling Tfn: 08-523 013 96

knut-lennart.havaas@sodertalje.se

Lars Fidler; Lärare svenska som andraspråk, retorik

Tfn: 08-523 043 42

lars.fidler@sodertalje.se

Liselotte Karlsson; Lärare matematik, fysik Tfn: 08-523 042 59

liselotte.karlsson@sodertalje.se

Maria Destici Isik; Lärare svenska som andraspråk, religion

Tfn: 08-523 043 78

maria.desticiisik@sodertalje.se

Rima Amno; Lärare arabiska, religion Tfn: 08- 523 042 47

rima.amno@sodertalje.se

Rose-Marie Fallgren; IB koordinator. Lärare engelska, psykologi

Tfn: 08- 523 042 54

rose-marie.fallgren@sodertalje.se

Rune Fränne; Lärare matematik, musik Tfn: 08-523 042 73

rune.franne@sodertalje.se

Stefan Estby; Lärare svenska stefan.estby@sodertalje.se

Sofia Selmelius Mellberg; Lärare svenska, svenska som andraspråk Tfn: 08-523 067 44

sofia.selmeliusmellberg@sodertalje.se

Susanne Malmström; Lärare engelska, historia Tfn: 08-523 068 18

susanne.malmstrom@sodertalje.se

Tomas Rask; Lärare företagsekonomi, juridik Tfn: 08- 523 031 51

tomas.rask@sodertalje.se

Verica Skocic; Lärare engelska, tyska Tfn: 08- 523 026 56

verica.skocic@sodertalje.se

Zarah Ericsdotter; Lärare matematik Tfn: 08- 523 041 04

zarah.ericsdotter@sodertalje.se

Östen Carheden; Lärare ekonomi, juridik

osten.carheden@sodertalje.se