Lärare

Lärare i bokstavsordning

A-E

Adnan Yousef: Lärare Matematik, Teknik

08-523 061 24

adnan.yousef@sodertalje.se

Anders Edgren: Lärare Idrott

08-523 040 02

anders.edgren@sodertalje.se

Andréas Lindbäck: NIU-koordinator

08-523 033 82

andreas.lindback@sodertalje.se

Anette Dorsett: Lärare Franska, Engelska 

anette.dorsett@sodertalje.se

Anette Westerberg: Lärare IA Tälje

08-523 017 20

anette.westerberg@sodertalje.se

Anna Franzén: Lärare & Specialpedagog IA Tälje

08-523 042 29

anna.franzen@sodertalje.se

Anna Steinbeck: Lärare IA Tälje

08-523 042 16

anna.steinbeck@sodertalje.se

Atorina Malek: Lärare Samhällskunskap, Filosofi, Sociologi

08-523 040 13

atorina.malek@sodertalje.se

Banibal Yonadam: Lärare Fysik, Matematik

banibal.yonadam@sodertalje.se

Brita Rubin: Lärare IA Tälje

08-523 043 82

brita.tannfors@sodertalje.se

Catharina Öhrström: Mentor IA Tälje

08-523 046 45

catharina.ohrstrom@sodertalje.se

Cecilia Kullander: Lärare Engelska, Geografi

08-523 039 80

cecilia.kullander@sodertalje.se

Christina Kulin: Lärare Bild

08-523 030 78

christina.kulin@sodertalje.se

Christine Gebrail: Lärare Ekonomi

08-523 043 55

christine.gebrail@sodertalje.se

Claudio Manzo: Lärare Samhällskunskap, Historia

08-523 035 56

claudio.manzo@sodertalje.se

Daniella Danial: Lärare Spanska, Matematik

08-523 019 03

daniella.danial@sodertalje.se

David Gustafsson: Lärare Matematik

08-523 016 03

david.gustafsson@sodertalje.se

Ellen Björnfot Samils: Mentor IA Tälje

08-523 015 28

ellen.samils@sodertalje.se

Emelie Nejström: Lärare Engelska, Spanska

08-523 068 52

emelie.nejstrom@sodertalje.se

Emma Gustin: Lärare Idrott, Psykologi

08-523 043 99

emma.gustin@sodertalje.se

Emmy Swärd: Lärare IA Tälje

08-523 038 94

emmy.sward@sodertalje.se

Eva Mårdfjäll: Lärare Naturkunskap, Biologi

08-523 038 84

eva.mardfjall@sodertalje.se

F-L

Filip Bergendal: Lärare Samhällskunskap, Historia

08-523 033 80

filip.bergendal@sodertalje.se

Hala Kaldoyo: Lärare Matematik, NO

08-523 044 62

hala.kaldoyo@sodertalje.se

Henric Helling: Lärare Historia, Samhällskunskap

08-523 036 71

henric.helling@sodertalje.se

Heloise Lindquist: Lärare Svenska, Svenska som andraspråk, Historia

08-523 045 04

heloise.lindquist@sodertalje.se

Jan Carlsson: Lärare Biologi, Kemi

08-523 022 27

jan.a.carlsson@sodertalje.se

Jan Hedström: Lärare Ekonomi

08-523 041 01

jan.hedstrom@sodertalje.se

Jacek Salo: Lärare Engelska, Historia

08-523 040 38

jacek.salo@sodertalje.se

Jenny Allansson Kjellberg: Lärare Matematik

08-523 037 21

jenny.allansson-Kjellberg@sodertalje.se

Johanna Brunnström: Lärare IA Tälje

08-523 036 83

johanna.brunnstrom@sodertalje.se

Julia Andersson: Lärare Biologi, Kemi

08-523 043 25

julia.andersson@sodertalje.se

Lars Fidler: Lärare Svenska, Svenska som andraspråk

08-523 043 42

lars.fidler@sodertalje.se

Kjell Ekström: Lärare IA Tälje

08-523 042 37

kjell.ekstrom@sodertalje.se

Helene De la Haye: Lärare IA Tälje

08-523 067 96

helen.de-la-haye@sodertalje.se

Liselotte Karlsson: Lärare Matematik, Fysik

08-523 042 59

liselotte.karlsson@sodertalje.se

M-Ö

Maria Destici Isik: Lärare Svenska, Svenska som andraspråk, Religion

08-523 043 78

maria.destici@sodertalje.se

May Farju: Lärare Matematik

08-523 099 47

may.farju@sodertalje.se

Mia Christoffersson: Lärare Svenska, Svenska som andraspråk

08-523 042 22

maria.christoffersson@sodertalje.se

Per Calmered: Lärare Matematik

08-523 040 12

per.calmered@sodertalje.se

Pontus Teppola Larsson: Mentor IA Tälje 

pontus.teppola-larsson@sodertalje.se

Paul Bordier: Lärare IA Tälje

08-523 022 73

paul.bordier@sodertalje.se

Raaed Philo: Lärare Matematik

08-523 044 78

raaed.philo@sodertalje.se

Renia Haddad: Lärare Företagsekonomi

renia.haddad@sodertalje.se

Rickard Jonsson: Lärare Engelska, Samhällskunskap

08-523 023 72

rickard.jonsson@sodertalje.se

Rima Amno: Lärare Arabiska, Religion

08-523 042 47

rima.amno@sodertalje.se

Rose-Marie Batti Kireakos: Mentor IA Tälje

08-523 049 82

rose-marie.batti@sodertalje.se

Rose-Marie Fallgren: IB-koordinator, Lärare Engelska, Psykologi

08-523 041 02

rose-marie.fallgren@sodertalje.se

Rune Fränne: Lärare Matematik

08-523 042 73

rune.franne@sodertalje.se

Sofia Selmelius Mellberg: Lärare Svenska, Svenska som andraspråk

08-523 067 44

sofia.selmeliusmellberg@sodertalje.se

Sofia Winderdal: Lärare IA Tälje

08-523 026 39

sofia.winerdal@sodertalje.se

Susanne Malmström: Lärare Engelska, Historia

08-523 068 18

susanne.malmstrom@sodertalje.se

Tomas Rask: Lärare Företagsekonomi, Juridik

08-523 031 51

tomas.rask@sodertalje.se

Verica Skocic. Lärare Engelska, Tyska

08-523 026 56

verica.skocic@sodertalje.se

Véronique Berthaud: Lärare Franska, Engelska

08-523 066 43

véronique.berthaud@sodertalje.se