Lärare

Lärare i bokstavsordning

A-E

Adnan Yousef; Lärare matematik, teknik Tfn: 08-523 061 24

adnan.tousef@sodertalje.se

Andreas Franzén; Lärare IA Tälje Tfn: 08-523 042 45

andreas.franzen@sodertalje.se

Andréas Lindbäck; NIU-koordinator Tfn: 08-523 033 82

andreas.lindback@sodertalje.se

Anette Dorsett; Lärare franska, engelska Tfn: 08-523 043 66

anette.dorsett@sodertalje.se

Anna Franzén; Lärare/ Utvecklingsledare IA Tälje Tfn: 08-523 042 29

Anna Steinbeck; Lärare IA Tälje Tfn: 08-523 042 16

anna.steinbeck@sodertalje.se

Banibal Yonadam; Lärare fysik, matematik Tfn: 08-523 067 37

banibal.yonadam@sodertalje.se

Brita Tannfors; Lärare IA Tälje Tfn: 08-523 043 82

brita.tannfors@sodertalje.se

Catharina Öhsrström; Elevassistent IA Tälje Tfn: 08-523 046 45

catharin.ohrstrom@sodertalje.se

Cecilia Kullander; Lärare engelska, geografi Tfn: 08-523 039 80

cecilia.kullander@sodertalje.se

Christina Kulin; Lärare bild Tfn: 08-523 030 78

christina.kulin@sodertalje.se

Claudio Manzo; Lärare: samhällskunskap, sociologi

Tfn: 08-523 035 56 e-post: claudio.manzo@sodertalje.se

Daniella Danial; lärare spanska, matematik Tfn:08-523 019 03

daniella.danial@sodertalje.se

David Gustafsson; Lärare matematik Tfn: 08-523 016 03

david.gustafsson@sodertalje.se

Ellen Björnfot Samils; Elevassistent Tfn: 08-523 015 28

ellen.samils@sodertalje.se

Emelie Nejström; Lärare: engelska, spanska Tfn: 08-523 068 52

emelie.nejstrom@sodertalje.se

Emma Gustin; Lärare: idrott, psykologi Tfn: 08-523 043 99

emelie.nejstrom@sodertalje.se

Emmy Swärd; Lärare IA Tälje Tfn: 08-523 038 94

emmy.sward@sodertalje.se

Eva Mårdfjäll; Lärare naturkunskap, biologi Tfn: 08-523 038 84

eva.mardfjall@sodertalje.se

F-L

Filip Bergendal; lärare samhälsskunskap, historia Tfn: 08-523 033 80

filip.bergendal@sodertalje.se

Hala Kaldoyo; Lärare matematik, NO Tf: 08-523 044 62

hala.kaldoyo@sodertalje.se

Henric Helling; Lärare historia, samhällskunskap Tfn: 08-523 036 71

henric.helling@sodertalje.se

Heloise Lindquist; Lärare svenska, svenska som andraspråk, historia

Tfn: 08-523 045 04

heloise.lindquist@sodertalje.se

Jan Carlsson; Lärare biologi, kemi Tfn: 08-523 022 27

e-post: jan.a.carlsson@sodertalje.se

Jan Hedström; Lärare ekonomi, ledarskap Tfn: 08-523 041 01

e-post: jan.hedstrom@sodertalje.se

Jacek Salo; Lärare engelska, historia Tfn: 08-523 040 38

jacek.salo@sodertalje.se

Jenny Allansson Kjellberg; Lärare matematik Tfn: 08-523 037 21

jenny.allansson-Kjellberg@sodertalje.se

Johanna Brunnström; Lärare IA Tälje Tfn: 08-523 036 83

johanna.brunnstrom@sodertalje.se

Julia Andersson; Lärare biologi, kemi Tfn: 08-523 043 25

julia.andersson@sodertalje.se

Lars Fidler; Lärare svenska som andraspråk, retorik

Tfn: 08-523 043 42

lars.fidler@sodertalje.se

Kjell Ekström; Lärare IA Tälje Tfn: 08-523 042 37

kjell.ekstrom@sodertalje.se

Lene De la Haye; Lärare IA Tälje Tfn: 08-523 067 96

helen.de-la-haye@sodertalje.se

Liselotte Karlsson; Lärare matematik, fysik Tfn: 08-523 042 59

liselotte.karlsson@sodertalje.se

M-Ö

Maria Destici Isik; Lärare svenska som andraspråk, religion

Tfn: 08-523 043 78

maria.desticiisik@sodertalje.se

Mia Christoffersson; Lärare svenska, svenska som andraspråk

Tfn: 08-523 042 22

maria.christoffersson@sodertalje.se

Mimmi Roth; Lärare IA Tälje

mimmi.roth@sodertalje.se

Norhan Fattih; Lärare matematik, NO, Teknik Tfn: 08-523 066 43

norhan.fattih@sodertalje.se

Pontus Teppola Larsson; Elevassistent IA Tälje 

pontus.teppola-larsson@sodertalje.se

Paul Bordier; Lärare IA Tälje Tfn; 08-523 022 73

paul.bordier@sodertalje.se

Rima Amno; Lärare arabiska, religion Tfn: 08- 523 042 47

rima.amno@sodertalje.se

Rose-Marie Fallgren; IB koordinator. Lärare engelska, psykologi

Tfn: 08- 523 042 54

rose-marie.fallgren@sodertalje.se

Rune Fränne; Lärare matematik, musik Tfn: 08-523 042 73

rune.franne@sodertalje.se

Sofia Selmelius Mellberg; Lärare svenska, svenska som andraspråk Tfn: 08-523 067 44

sofia.selmeliusmellberg@sodertalje.se

Susanne Malmström; Lärare engelska, historia Tfn: 08-523 068 18

susanne.malmstrom@sodertalje.se

Tomas Rask; Lärare företagsekonomi, juridik Tfn: 08- 523 031 51

tomas.rask@sodertalje.se

Verica Skocic; Lärare engelska, tyska Tfn: 08- 523 026 56

verica.skocic@sodertalje.se