Personal

Kontaktuppgifter till Kulturskolans personal

Kulturskolan består av engagerade och erfarna lärare som finns för att hjälpa dig att bli det du vill bli.

Danslärare

Eva Dekany Ström

eva.dekanystrom@sodertalje.se08-523 065 20

Tina Wezelius Grebacken 

christi.wezelius-grebacken@sodertalje.se, 08-523 065 37

Emma Landberg

emma.landberg@sodertalje.se, 08-523 071 43

 

Konstlärare

Annika Olsson Perez

annika.olssonperez@sodertalje.se08-523 065 31

Eva Carlsson Lundbäck

eva.lundback@sodertalje.se08-523 015 60

Teaterlärare

Belgarion "Zeki" Dulan

belgarion.dulan@sodertalje.se08-523 065 53

Musiklärare

Anastasios (Tassos) Spiliotopoulos 

anastasios.spiliotopoulos@sodertalje.se, 08-523 046 19

Anette Lundberg

anette.lundberg@sodertalje.se08-523 065 29 

Berit Gedda

berit.gedda@sodertalje.se, 08-523 048 63

Carina Hernvald

carina.hernvald@sodertalje.se, 08-523 065 26

Cecilia Gustafsson

cecilia.gustafsson@sodertalje.se, 08-523 060 81

Christian Lehnberg

christian.lehnberg@sodertalje.se08-523 024 30

Dana Holland-Nell

dana.holland-nell@sodertalje.se, 08-523 015 64

Ing-Mari Uddman

ing-mari.uddman@sodertalje.se, 08-523 065 35

Jan Petersson

jan.petersson@sodertalje.se08-523 015 36

Johan Grim

johan.grim@sodertalje.se, 08-523 065 25

Klas Ahlman

klas.ahlman@sodertalje.se08-523 071 25

Niclas Steeve

niclas.steeve@sodertalje.se08- 523 065 33

Patrik Ajaxén

patrik.ajaxen@sodertalje.se08-523 016 82

Regina Bohlin Odenhall

regina.bohlinodenhall@sodertalje.se08-523 065 19

Sonny Espling

sonny.espling@sodertalje.se08-523 065 22

Tomaz Nilsson

tomaz.nilsson@sodertalje.se08-523 016 62

Ylva Åkerblad

ylva.akerblad@sodertalje.se08-523 065 39

 

El Sistema

Andreas Risan

andreas.risan@sodertalje.se, 08-523 041 33

Anette Lundberg

anette.lundberg@sodertalje.se, 08-523 065 29

Berit Gedda

berit.gedda@sodertalje.se, 08-523 048 63

Cecilia Gustafsson

cecilia.a.gustafsson@sodertalje.se, 08-523 060 81

Filip Fjellström

filip.fjellstrom@sodertalje.se, 08-523 068 67

Ilaria Capalbo

Ilaria.Capalbo@sodertalje.se, 08-523 012 33

Johanna Eriksson

johanna.eriksson@sodertalje.se, 08-523 021 83

Kina Sellergren

kina.sellergren@sodertalje.se, 08-523 040 40

Lena Swanberg 

lena.Swanberg@sodertalje.se, 08-523 041 13

Mirna Salman

mirna.salman@sodertalje.se, 08-523 041 20

Olympia Tavlaridou

olympia.tavlaridou@sodertalje.se, 08-523 015 69

Patrik Ajaxén

patrik.ajaxen@sodertalje.se, 08-523 016 82

Rebecka Törnkvist

rebecka.tornkvist@sodertalje.se, 08-523 025 85

Regina Bohlin Odenhall

regina.bohlinodenhall@sodertalje.se, 08-523 065 19

Thomas Backman

thomas.backman@sodertalje.se, 08-523 065 42

 

 

 

 

Expedition

Expedition

08-523 015 38

Kulturskolans expedition är bemannad från klockan 10.00 till 17.00.

Expeditionens telefontider är följande:

Måndag  13.00 - 15.00

Tisdag     13.00 - 15.00

Onsdag   15.00 - 17.00

Torsdag  15.00 - 17.00

Fredag   13.00 - 15.00

 

Ann Ljungqvist - expedition

ann.ljungqvist@sodertalje.se

08-523 034 46

 

Mårten Malmsten-Örbom - expedition

marten.m-o@sodertalje.se

08-523 065 32

 

Ruba Benjaro - Administratör/instrumentansvarig

ruba.benjaro@sodertalje.se

08-523 034 45

 

Rima Haro - Administrativ chef

rima.haro@sodertalje.se

08-523 035 60

 

Michael Alonzo - Kulturskolechef

michael.alonzo@sodertalje.se

08-523 015 21