Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till Kulturskolans personal

Kulturskolan består av engagerade och erfarna lärare som finns för att hjälpa dig att bli det du vill bli.

Eva Dekany Ström

eva.dekanystrom@sodertalje.se08-523 065 20

Tina Wezelius Grebacken 

christi.wezelius-grebacken@sodertalje.se, 08-523 065 37

Pernilla Edling

pernilla.edling@sodertalje.se

Emma Landberg

emma.landberg@sodertalje.se 08-523 063 75 

Annika Olsson Perez

annika.olssonperez@sodertalje.se08-523 065 31

Eva Carlsson Lundbäck

eva.lundback@sodertalje.se08-523 015 60

Belgarion "Zeki" Dulan

belgarion.dulan@sodertalje.se08-523 065 53

Anastasios (Tassos) Spiliotopoulos 

anastasios.spiliotopoulos@sodertalje.se, 08-523 04619

Gitarr/Elgitarr

Anette Lundberg

anette.lundberg@sodertalje.se08-523 065 29 

Kör/Funtionell musikterapi

Barbro Ekeberg

barbro.ekeberg@sodertalje.se08-523 028 36 

Fiol

Carina Hernvald

carina.hernvald@sodertalje.se, 08-523 065 26

Sång/Kör

Christian Lehnberg

christian.lehnberg@sodertalje.se08-523 024 30

Gitarr/Elbas/Kontrabas

Dana Holland-Nell

dana.holland-nell@sodertalje.se, 08-523 015 64

Fiol

Ing-Mari Uddman

ing-mari.uddman@sodertalje.se, 08-523 065 35

Tvärflöjt/Piano

Jan Petersson

jan.petersson@sodertalje.se070-479 25 05

Piano

Johan Grim

johan.grim@sodertalje.se, 08-523 065 25

Gitarr

Kjerstin Tanghøj

kjerstin.tanghoj@sodertalje.se, 08-523 023 17

Piano

Klas Ahlman

klas.ahlman@sodertalje.se08-523 071 25

Gitarr

Niclas Steeve

niclas.steeve@sodertalje.se08- 523 065 33

Sång

Patrik Ajaxén

patrik.ajaxen@sodertalje.se08-523 016 82

Saxofon/Klarinett/Tvärflöjt

Per Lundström

per.lundstrom@sodertalje.se08-523 012 61

Fiol

Peter Unge

peter.unge@sodertalje.se08-523 065 36

Piano/Slagverk

Regina Bohlin Odenhall

regina.bohlinodenhall@sodertalje.se08-523 065 19

Cello

Sonny Espling

sonny.espling@sodertalje.se08-523 065 22

Trombon/Trumpet/Tuba/Valthorn

Staffan Odenhall

staffan.odenhall@sodertalje.se08-523 065 30

Oboe/Saxofon/Musikproduktion

Tomaz Nilsson

tomaz.nilsson@sodertalje.se08-523 016 62

Slagverk

Ylva Åkerblad

ylva.akerblad@sodertalje.se08-523 065 39

Piano

Amanda Skeppström

amanda.skeppstrom@sodertalje.se

Maria Malmström

maria.malmstrom@sodertalje.se

Filip Fjellström

filip.fjellstrom@sodertalje.se

Anette Lundberg

anette.lundberg@sodertalje.se, 08-523 065 29

Annelie Spånberger

annelie.spanberger@sodertalje.se, 08-523 065 08

Cecilia Hilmerby

cecilia.hilmerby@sodertalje.se 0766 480 930

Olympia Tavlaridou

olympia.tavlaridou@sodertalje.se 08-523 015 69

Niclas Lindström

Mats-Niclas.Lindstrom@sodertalje.se, 08523 03009

Johanna Dahl

johanna.dahl@sodertalje.se, 08-523 065 38

Jonathan Wettermark

jonathan.wettermark@sodertalje.se, 08-523 065 48

Kina Sellergren

kina.sellergren@sodertalje.se

Mirna Salman

mirna.salman@sodertalje.se, 08-523 041 20

Per Lundström

per.lundstrom@sodertalje.se, 08-523 012 61

Thomas Backman

thomas.backman@sodertalje.se, 08523 06542

Regina Bohlin Odenhall

regina.bohlinodenhall@sodertalje.se, 08-523 065 19

Berit Gedda  

berit.Gedda@sodertalje.se, 08523 04863

Pedram Shahlai

pedram.shahlai@sodertalje.se

Lena Swanberg

lena.Swanberg@sodertalje.se 08523 04113

Rebecka Törnkvist

rebecka.tornkvist@sodertalje.se, 08523 025 85

 

 

Expedition

08-523 015 38

Kulturskolans expedition är bemannad från klockan 10.00 till 17.00.

Expeditionens telefontider är följande:

Måndag  13.00 - 15.00

Tisdag     13.00 - 15.00

Onsdag   15.00 - 17.00

Torsdag  15.00 - 17.00

Fredag   13.00 - 15.00

 

Ann Ljungqvist - expedition

ann.ljungqvist@sodertalje.se

08-523 034 46

 

Mårten Malmsten-Örbom - expedition

marten.m-o@sodertalje.se

08-523 065 32

 

Ruba Benjaro - Administratör/instrumentansvarig

ruba.benjaro@sodertalje.se

08-523 034 45

 

Rima Haro - Tf Administrativchef

rima.haro@sodertalje.se

08-523 035 60

 

Michael Alonzo -  Tf Kulturskolechef

michael.alonzo@sodertalje.se

08-523 015 21