Personal

Kontaktuppgifter till Kulturskolans personal

Kulturskolan består av engagerade och erfarna lärare som finns för att hjälpa dig att bli det du vill bli.

Danslärare

Eva Dekany Ström

eva.dekanystrom@sodertalje.se08-523 065 20

Tina Wezelius Grebacken 

christi.wezelius-grebacken@sodertalje.se, 08-523 065 37

Emma Landberg

emma.landberg@sodertalje.se, 08-523 071 43

 

Konstlärare

Annika Olsson Perez

annika.olssonperez@sodertalje.se08-523 065 31

Eva Carlsson Lundbäck

eva.lundback@sodertalje.se08-523 015 60

Margherita Pozzali

margherita.pozzali@sodertalje.se, 08-523 013 34

Raul Leon Alvarez

raul.leon-alvarez@sodertalje.se, 08-523 013 34

 

 

Teaterlärare

Belgarion "Zeki" Dulan

belgarion.dulan@sodertalje.se08-523 065 53

Madeleine Landelius

Madeleine.landelius@sodertalje.se

Musiklärare

Anastasios (Tassos) Spiliotopoulos 

anastasios.spiliotopoulos@sodertalje.se, 08-523 046 19

Berit Gedda

berit.gedda@sodertalje.se, 08-523 048 63

Carina Hernvald

carina.hernvald@sodertalje.se, 08-523 065 26

Christian Lehnberg

christian.lehnberg@sodertalje.se08-523 024 30

Dana Holland-Nell

dana.holland-nell@sodertalje.se, 08-523 015 64

Henrik Fallberg

henrik.fallberg@sodertalje.se, 08-523 060 47 

Jan Petersson

jan.petersson@sodertalje.se08-523 015 36

Johan Grim

johan.grim@sodertalje.se, 08-523 065 25

Klas Ahlman

klas.ahlman@sodertalje.se08-523 071 25

Patrik Ajaxén

patrik.ajaxen@sodertalje.se08-523 016 82

Regina Bohlin Odenhall

regina.bohlinodenhall@sodertalje.se08-523 065 19

Renate Hellmundt

renate.hellmundt@sodertalje.se, 08-523 033 90

Samuel Björk

Samuel.bjork@sodertalje.se, 08-523 014 52

Sonny Espling

sonny.espling@sodertalje.se08-523 065 22

Tomaz Nilsson

tomaz.nilsson@sodertalje.se08-523 016 62

 

El Sistema

Andreas Risan

andreas.risan@sodertalje.se, 08-523 041 33

Berit Gedda

berit.gedda@sodertalje.se, 08-523 048 63

Cecilia Gustafsson

cecilia.a.gustafsson@sodertalje.se, 08-523 060 81

Filip Fjellström

filip.fjellstrom@sodertalje.se, 08-523 068 67

Ilaria Capalbo

Ilaria.Capalbo@sodertalje.se, 08-523 012 33

Kai Sundquist

08-523 021 83

Kina Sellergren

kina.sellergren@sodertalje.se, 08-523 040 40

Koordinator

08-523 041 13

Ewa Lewandowski

ewa.lewandowski@sodertalje.se, 08-523 041 20

Olympia Tavlaridou

olympia.tavlaridou@sodertalje.se, 08-523 015 69

Patrik Ajaxén

patrik.ajaxen@sodertalje.se, 08-523 016 82

Konstnärlig ledare

08-523 025 85

Regina Bohlin Odenhall

regina.bohlinodenhall@sodertalje.se, 08-523 065 19

Thomas Backman

thomas.backman@sodertalje.se, 08-523 065 42

 

 

 

 

Expedition

Expedition

08-523 015 38

Kulturskolans expedition är bemannad från klockan 10.00 till 17.00.

Expeditionens telefontider är följande:

Måndag  13.00 - 15.00

Tisdag     13.00 - 15.00

Onsdag   15.00 - 17.00

Torsdag  15.00 - 17.00

Fredag   13.00 - 15.00

 

Michael Alonzo - Resultatenhetschef

michael.alonzo@sodertalje.se

08-523 015 21

 

Ruba Benjaro - Arbetsledare för administrationsenheten

ruba.benjaro@sodertalje.se

08-523 034 45

 

Belgarion Dulan - Koordinator, Projektansvarig

Belgarion.dulan@sodertalje.se

08-523 065 53

 

Emma Landberg  - Kommunikationsansvarig

emma.landberg@sodertalje.se

08-523 071 43

 

Mårten Malmsten-Örbom - Expedition

marten.m-o@sodertalje.se

08-523 065 32

 

 

  • Kontaktuppgifter
  • Kulturskolan Södertälje Expedition
  • Västergatan 4
    151 89 Södertälje
  • 08-523 015 38
  • kulturskolan@sodertalje.se
  • Expeditionens telefontider är följande: Måndag 13.00 - 15.00 Tisdag 13.00 - 15.00 Onsdag 15.00 - 17.00 Torsdag 15.00 - 17.00 Fredag 13.00 - 15.00