Personal

Kontaktuppgifter för Blombackaskolan:

Sjukanmälan gör man via Lärplattformen

Skolassistent Teija Hautakangas tel 08-523 015 78
teija.hautakangas@sodertalje.se

Vaktmästeri Nabil Chebib tel 08-523 049 92
nabil.chebib@sodertalje.se

Rektor Malin Bragner tel 08-523 0 4471
malin.bragner@sodertalje.se

Enhetschef Peter Boström tel 08-523 0 3570
peter.bostrom@sodertalje.se

Biträdande rektor Kam Gopie tel 08-523 0 3811
kam.gopie@sodertalje.se

Skolsköterska Fabronia Afram tel 08-523 015 71
fabronia.afram@sodertalje.se

Kurator Susanna Wilén tel 08-523 062 30
susanna.wilen@sodertalje.se

Studie- och yrkesvägledare Peter Vesterlund tel 08-523 062 41
peter.vesterlund@sodertalje.se

Blombackaskolans fritidshem tel 08-523 043 16

Blombackaskolans fritidsklubb tel 08-523 044 87