Personal

Administrativ chef Petra Härnwall tel 08-523 015 78
petra.harnwall@sodertalje.se

 

Vaktmästeri 08-523 064 68

Rektor (åk 7-9) Malin Bragner tel 08-523 044 71
malin.bragner@sodertalje.se

Biträdande rektor (åk F-6) Aleksandro Kapor tel 08-523 044 19
aleksandro.kapor@sodertalje.se

Biträdande rektor/specialpedagog Carina Ax tel 08-523 028 97
carina.ax@sodertalje.se

Administrativ chef Petra Härnwall tel 08-523 015 78
petra.harnwall@sodertalje.se

Biträdande rektor (IT, fastigheter) Urban Lithner tel 08-523 044 70
urban.lithner@sodertalje.se

Biträdande rektor/specialpedagog Carina Ax tel 08-523 028 97
carina.ax@sodertalje.se

Specialpedagog F-3 Kristin Pedersen tel 08-523 044 79

kristin.pedersen@sodertalje.se

Skolsköterska Fabronia Afram tel 08-523 015 71
fabronia.afram@sodertalje.se

Kurator Daniel Kriegelstein
daniel.kriegelstein@sodertalje.se

Studie- och yrkesvägledare Peter Vesterlund tel 08-523 062 41
peter.vesterlund@sodertalje.se

Blombackaskolans fritidshem tel 08-523 043 16

Blombackaskolans fritidsklubb tel 08-523 044 87