Personal

Skolassistent Teija Hautakangas tel 08-523 015 78
teija.hautakangas@sodertalje.se

Vaktmästeri Nabil Chebib tel 08-523 049 92
nabil.chebib@sodertalje.se

Rektor Malin Bragner tel 08-523 044 71
malin.bragner@sodertalje.se

Enhetschef Peter Boström tel 08-523 035 70
peter.bostrom@sodertalje.se

Biträdande rektor Aleksandro Kapor tel 08-523 044 19
aleksandro.kapor@sodertalje.se

Specialpedagog 4-9 Erja Luukkonen tel 08-52302897

erja.luukkonen@sodertalje.se

Specialpedagog F-3 Kristin Pedersen tel 08-52304479

kristin.pedersen@sodertalje.se

Skolsköterska Fabronia Afram tel 08-523 015 71
fabronia.afram@sodertalje.se

Kurator Susanna Wilén tel 08-523 062 30
susanna.wilen@sodertalje.se

Studie- och yrkesvägledare Peter Vesterlund tel 08-523 062 41
peter.vesterlund@sodertalje.se

Blombackaskolans fritidshem tel 08-523 043 16

Blombackaskolans fritidsklubb tel 08-523 044 87