Arbetslag 4-6

Här är vi i Arbetslaget 4-6

Här finns du våra lärare!

Klicka på klassen för att komma till schemat

ÅK 4-6 finns i de två flyglarna på plan 1.  

  • ÅK 4 Marie Petrusson och Lars Fränstam
  • ÅK 5 Anna Meijer
  • ÅK 6 Maria Sandqvist

Ämneslärare

Idrott: Anders Edgren

Musik: Fredrik Tillberg

Slöjd: Johan Skog

Bild på Marie Petrusson

Marie Petrusson

Lärare årskurs 4 E-post: marie.petrusson@sodertalje.se
Bild på Diana Bahar

Diana Bahar

Lärare ÅK 4 E-post: diana.bahar@sodertalje.se
Bild på Anna Meijer

Anna Meijer

Lärare SO och Hemkunskap E-post: anna.meijer@sodertalje.se
Bild på Maria Sandqvist

Maria Sandqvist

Lärare 4-6 E-post: maria.sandqvist@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Slöjdlärare E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på Anders Edgren

Anders Edgren

Idrottslärare E-post: anders.edgren@sodertalje.se
Bild på Sofia Svärd

Sofia Svärd

Lärare Idrott och bild 1-3 E-post: sofia.sward@sodertalje.se