Arbetslag 4-6

Här är vi i Arbetslaget 4-6

Mentorer och och elevassistenter

  • ÅK 4 Martin Lindholm & Revin Hazem - Olle Dahlström
  • ÅK 5 Helena Bäckström och Maria Tasel - Wilma Nordqvist
  • ÅK 6 Marie Petrusson - Rima Tuysuz

Ämneslärare

Idrott: Roger Edman

Musik:  Jacob Alberts

Slöjd: Sarina Issa och Johan Skog

Bild:  Eva Lysell och Astrid Engström

Matematik: Jonas Ljungberg

Bild på Marie Petrusson

Marie Petrusson

Lärare årskurs 6 E-post: marie.petrusson@sodertalje.se
Bild på Martin Lindholm

Martin Lindholm

Lärare 4-6 E-post: martin.lindholm@sodertalje.se
Bild på Maria Tasel

Maria Tasel

Lärare klass 4-6 Telefon: maria.tasel@sodertalje.se
Bild på Helena Bäckström

Helena Bäckström

Lärare 4-6 E-post: helena.backstrom@sodertalje.se
Bild på Revin Hazem

Revin Hazem

Lärare årskurs 4 E-post: revin.hazem@sodertalje.se
Bild på Roger Edman

Roger Edman

Lärare idrott NO E-post: roger.edman@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Lärare slöjd E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på Jonas Ljungberg

Jonas Ljungberg

Förstelärare matematik E-post: jonas.ljungberg@sodertalje.se
Bild på Sarina Issa

Sarina Issa

Lärare slöjd E-post: sarina.issa@sodertalje.se