Arbetslag 4-6

Här finns två klass 4 och 5 och en klass 6.

Mentorer

  • 4A Martin Lindholm
  • 4B Revin Hazem
  • 5A Helena Bäckström
  • 5B Maria Tazel
  • 6A Marie Petrusson

Ämneslärare

Idrott: Roger Edman och Selma Kosevic
Musik:  Vitor Celestino
Slöjd: Sarina Issa och Johan Skog
Bild:  Eva Lysell och Astrid Engström
Matematik: Jonas Ljungberg och Awan Kanaan

Elevassistenter

Olle Dahlström, Wilma Nordqvist, Rima Tüysüz

Bild på Martin Lindholm

Martin Lindholm

Lärare SO E-post: martin.lindholm@sodertalje.se
Bild på Revin Hazem

Revin Hazem

Lärare svenska och matematik E-post: revin.hazem@sodertalje.se
Bild på Helena Bäckström

Helena Bäckström

Lärare matematik och NO E-post: helena.backstrom@sodertalje.se
Bild på Maria Tasel

Maria Tasel

Lärare engelska och teknik Telefon: maria.tasel@sodertalje.se
Bild på Marie Petrusson

Marie Petrusson

Lärare svenska och SO E-post: marie.petrusson@sodertalje.se
Bild på Roger Edman

Roger Edman

Lärare idrott NO E-post: roger.edman@sodertalje.se
Bild på Selma Kosevic

Selma Kosevic

Lärare idrott E-post: selma.kosevic@sodertalje.se
Bild på Sarina Issa

Sarina Issa

Lärare slöjd E-post: sarina.issa@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Lärare slöjd E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på Jonas Ljungberg

Jonas Ljungberg

Lärare matematik E-post: jonas.ljungberg@sodertalje.se
Bild på Awan Kanaan

Awan Kanaan

Lärare matematik E-post: awan.kanaan@sodertalje.se
Bild på Olle Dahlström

Olle Dahlström

Fritidsklubben E-post: olle.dahlström@sodertalje.se
Bild på Wilma Nordqvist

Wilma Nordqvist

Fritidsklubben E-post: wilma.nordqvist@sodertalje.se
Bild på Rima Tüysüz

Rima Tüysüz

Resurspedagog klass 6 E-post: rima.tuysuz@sodertalje.se