Arbetslag 4-6

Här är vi i Arbetslaget 4-6

ÅK 4-6 finns i de två flyglarna på plan 1.  

  • ÅK 4 Diana Bahar och Martin Lindholm
  • ÅK 5 Marie Petrusson
  • ÅK 6 Roger Edman

Ämneslärare

Idrott: Anders Edgren

Musik: 

Slöjd: Sarina Issa och Johan Skog

Bild på Martin Lindholm

Martin Lindholm

Lärare årskurs 4 E-post: martin.lindholm@sodertalje.se
Bild på Diana Bahar

Diana Bahar

Lärare ÅK 4 E-post: diana.barsoum@sodertalje.se
Bild på Marie Petrusson

Marie Petrusson

Lärare årskurs 5 E-post: marie.petrusson@sodertalje.se
Bild på Roger Edman

Roger Edman

Lärare årskurs 6 E-post: roger.edman@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Slöjdlärare E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på Anders Edgren

Anders Edgren

Idrottslärare E-post: anders.edgren@sodertalje.se
Bild på Sarina Issa

Sarina Issa

Textilllärare E-post: sarina.issa@sodertalje.se
Bild på Loaj Elia

Loaj Elia

Elevassistent klass 6 E-post: elia.loaj@sodertalje.se
Bild på Charbel Mirza

Charbel Mirza

el chapo E-post: charbel.mirza@sodertalje.se