Arbetslag 7-9

Här är vi i Arbetslaget 7-9

ÅK 7-9 har sina undervisningsrum i anslutning till entrén och på översta våningen

Bild på Maria Sandqvist

Maria Sandqvist

Förstelärare Svenska Arbetslagsledare E-post: maria.sandqvist@sodertalje.se
Bild på Roger Edman

Roger Edman

Lärare idrott NO E-post: roger.edman@sodertalje.se
Bild på Astrid Engström

Astrid Engström

Lärare Engelska och Bild E-post: astrid.engstrom@sodertalje.se
Bild på André Lindman

André Lindman

Lärare SO E-post: andre.lindman@sodertalje.se
Bild på Awan Kanaan

Awan Kanaan

Lärare Matematik E-post: awan.kanaan@sodertalje.se
Bild på Hanna Wikström

Hanna Wikström

Lärare Teknik och NO E-post: hanna.wikstrom@sodertalje.se
Bild på Stina Berglund

Stina Berglund

Lärare Hemkunskap Franska E-post: stina.berglund@sodertalje.se
Bild på Anna Wallgert

Anna Wallgert

Lärare SO E-post: anna.wallgert@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Lärare slöjd E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på Sarina Issa

Sarina Issa

Lärare slöjd E-post: sarina.issa@sodertalje.se
Bild på Jonas Ljungberg

Jonas Ljungberg

Förstelärare matematik E-post: jonas.ljungberg@sodertalje.se
Bild på Vanja Karlsson

Vanja Karlsson

Lärare Svenska E-post: vanja.karlsson@sodertalje.se
Bild på Therese Lund

Therese Lund

Lärare SVA E-post: therese.lund@sodertalje.se
Bild på Nirvana Cotal

Nirvana Cotal

Lärare spanska E-post: nirvana.cotal@sodertalje.se
Bild på Bianka George

Bianka George

Elevassistent E-post: bianka.george@sodertalje.se
Bild på Charbel Mirza

Charbel Mirza

Elevassistent E-post: charbel.mirza@sodertalje.se
Bild på Loaj Elia

Loaj Elia

Elevassistent E-post: elia.loaj@sodertalje.se
Bild på Aday Khoury

Aday Khoury

Elevassistent E-post: aday.khoury@sodertalje.se