Arbetslag 7-9

Här är vi i Arbetslaget 7-9

ÅK 7-9 har sina undervisningsrum i anslutning till entrén och på översta våningen.

Mentorer

ÅK 7: Hanna Wikström, Awan Kanaan, Maria Sandqvist

ÅK 8: Johan Skog, Mikaela Chabo, Anders Edgren

ÅK 9: André Lindman, Astrid Engström, Emma Lindman,  Anna Wallgert

Alla ämneslärare och elevassistenter hittar du här nedan

Bild på Anna Wallgert

Anna Wallgert

Lärare SO, arbetslagsledare E-post: anna.wallgert@sodertalje.se
Bild på Eva Maria Keinänen

Eva Maria Keinänen

Lärare Svenska E-post: eva-maria.keinanen@sodertalje.se
Bild på Anders Edgren

Anders Edgren

Idrottslärare E-post: anders.edgren@sodertalje.se
Bild på Astrid Engström

Astrid Engström

Lärare Engelska och Bild E-post: astrid.engstrom@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Slöjdlärare E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på Sarina Issa

Sarina Issa

Slöjdlärare E-post: sarina.issa@sodertalje.se
Bild på Hanna Wikström

Hanna Wikström

Lärare Teknik och NO E-post: hanna.wikstrom@sodertalje.se
Bild på Ghyth Makdessi-Elias

Ghyth Makdessi-Elias

Lärare Matematik E-post: ghyth.makdessi-elias@sodertalje.se
Bild på Lucia Fuentes Makdissi

Lucia Fuentes Makdissi

Lärare HKK, Extra Engelska E-post: lucia.makdissi@sodertalje.se
Bild på André Lindman

André Lindman

Lärare SO E-post: andre.lindman@sodertalje.se
Bild på Awan Kanaan

Awan Kanaan

Lärare Matematik E-post: awan.kanaan@sodertalje.se
Bild på Nirvana Cotal

Nirvana Cotal

Lärare spanska E-post: nirvana.cotal@sodertalje.se
Bild på Aday Khoury

Aday Khoury

Elevassistent och Morgonfritids E-post: aday.khoury@sodertalje.se
Bild på Loren Ibrahim

Loren Ibrahim

Lärare franska E-post: loren.ibrahim@sodertalje.se
Bild på Amanuel Cöklü

Amanuel Cöklü

Elevassistent och Morgonfritids E-post: amanuel.coklu@sodertalje.se
Bild på Charbel Mirza

Charbel Mirza

el chapo E-post: charbel.mirza@sodertalje.se