Arbetslag 7-9

Här är vi i Arbetslaget 7-9

ÅK 7-9 har sina undervisningsrum i anslutning till entrén och på översta våningen.

Mentorer

ÅK 7: Johan Skog, Fredrik Tillberg, Anders Edgren

ÅK 8:  Karin Brink, Mikaela Chabo, Astrid Engström, Emma Lindman,  Anna Wallgert

ÅK 9 Basem Efrem, Hanna Wikström

Alla ämneslärare och elevassistenter hittar du här nedan

Bild på Anna Wallgert

Anna Wallgert

Lärare SO, arbetslagsledare E-post: anna.wallgert@sodertalje.se
Bild på Karin Brink

Karin Brink

Lärare Extra engelska och Hemkunskap E-post: karin.brink@sodertalje.se
Bild på Lotta Berglund

Lotta Berglund

Lärare Slöjd E-post: lotta.berglund@sodertalje.se
Bild på Mikaela Chabo

Mikaela Chabo

Lärare Svenska / SVA E-post: mikaela.chabo@sodertalje.se
Bild på Anders Edgren

Anders Edgren

Idrottslärare E-post: anders.edgren@sodertalje.se
Bild på Basem Efrem

Basem Efrem

Lärare Matematik E-post: basem-hanna.efrem@sodertalje.se
Bild pÃ¥ Astrid Engström

Astrid Engström

Lärare Engelska och Bild E-post: astrid.engstrom@sodertalje.se
Bild på Emma Lindman

Emma Lindman

Klasslärare 7-9 E-post: emma.lindman@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Slöjdlärare E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på Fredrik Tillberg

Fredrik Tillberg

Musiklärare E-post: fredrik.tillberg@sodertalje.se
Bild pÃ¥ Hanna Wikström

Hanna Wikström

Lärare Teknik och NO E-post: hanna.wikstrom@sodertalje.se
Bild pÃ¥ Amanuel Cöklü

Amanuel Cöklü

Elevassistent och Fritids årskurs 1-2 E-post: amanuel.coklu@sodertalje.se
Bild på Loaj Elia

Loaj Elia

Elevassistent och GF Fritidsklubben E-post: elia.loaj@sodertalje.se
Bild på Aday Khoury

Aday Khoury

Elevassistent och Fritids Förskoleklass E-post: aday.khoury@sodertalje.se
Bild på Charbel Mirza

Charbel Mirza

el chapo E-post: charbel.mirza@sodertalje.se