Arbetslag 7-9

Här finns tre parallellklasser årskurs 7-9

Mentorer

  • 7A Vanja Karlsson och Sarina Issa
  • 7B Jonas Ljungberg och Selma Kosevic
  • 8A Roger Edman och Johan Skog
  • 8B André Lindman och Astrid Engström
  • 9A Maria Nordberg och Lucia Makdessi
  • 9B Awan Kanaan och Ulrika Viltvinge

 

Bild på Vanja Karlsson

Vanja Karlsson

Lärare svenska E-post: vanja.karlsson@sodertalje.se
Bild på Sarina Issa

Sarina Issa

Lärare slöjd E-post: sarina.issa@sodertalje.se
Bild på Jonas Ljungberg

Jonas Ljungberg

Lärare matematik E-post: jonas.ljungberg@sodertalje.se
Bild på Selma Kosevic

Selma Kosevic

Lärare idrott E-post: selma.kosevic@sodertalje.se
Bild på Roger Edman

Roger Edman

Lärare idrott NO E-post: roger.edman@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Lärare slöjd E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på André Lindman

André Lindman

Lärare SO E-post: andre.lindman@sodertalje.se
Bild på Astrid Engström

Astrid Engström

Lärare engelska och bild E-post: astrid.engstrom@sodertalje.se
Bild på Maria Nordberg

Maria Nordberg

Lärare svenska E-post: maria.nordberg@sodertalje.se
Bild på Lucia Makdissi

Lucia Makdissi

Lärare Hemkunskap E-post: lucia.makdessi@sodertalje.se
Bild på Awan Kanaan

Awan Kanaan

Lärare matematik E-post: awan.kanaan@sodertalje.se
Bild på Ulrika Viltvinge

Ulrika Viltvinge

Lärare NO Telefon: ulrika.a.viltvinge@sodertalje.se
Bild på Vitor Celestino

Vitor Celestino

Lärare musik E-post: vitor.celestino@sodertalje.se
Bild på Therese Lund

Therese Lund

Biträdande rektor 7-9 - Ansvarig nyanlända Telefon: 08-52302908 E-post: therese.lund@sodertalje.se
Bild på Nirvana Cotal

Nirvana Cotal

Lärare spanska E-post: nirvana.cotal@sodertalje.se
Bild på Bianka George

Bianka George

Elevassistent E-post: bianka.george@sodertalje.se
Bild på Loaj Elia

Loaj Elia

Elevassistent E-post: elia.loaj@sodertalje.se