Arbetslag 7-9

Här är vi i Arbetslaget 7-9

ÅK 7-9 har sina undervisningsrum i anslutning till entrén och på översta våningen.

Mentorer

ÅK 7: André Lindman, Astrid Engström, Emma Lindman,  Anna Wallgert

ÅK 8: Hanna Wikström, Awan Kanaan, Maria Sandqvist

ÅK 9: Johan Skog

 

Alla ämneslärare och elevassistenter hittar du här nedan

Bild på Anna Wallgert

Anna Wallgert

Lärare SO, arbetslagsledare E-post: anna.wallgert@sodertalje.se
Bild på Astrid Engström

Astrid Engström

Lärare Engelska och Bild E-post: astrid.engstrom@sodertalje.se
Bild på Johan Skog

Johan Skog

Slöjdlärare E-post: johan.skog@sodertalje.se
Bild på Sarina Issa

Sarina Issa

Slöjdlärare E-post: sarina.issa@sodertalje.se
Bild på Hanna Wikström

Hanna Wikström

Lärare Teknik och NO E-post: hanna.wikstrom@sodertalje.se
Bild på Jonas Ljungberg

Jonas Ljungberg

Förstelärare matematik E-post: jonas.ljungberg@sodertalje.se
Bild på Therese Lund

Therese Lund

Lärare nyanlända E-post: therese.lund@sodertalje.se
Bild på André Lindman

André Lindman

Lärare SO E-post: andre.lindman@sodertalje.se
Bild på Awan Kanaan

Awan Kanaan

Lärare Matematik E-post: awan.kanaan@sodertalje.se
Bild på Nirvana Cotal

Nirvana Cotal

Lärare spanska E-post: nirvana.cotal@sodertalje.se
Bild på Emma Lindman

Emma Lindman

Klasslärare 7-9 E-post: emma.lindman@sodertalje.se
Bild på Charbel Mirza

Charbel Mirza

Elevassistent E-post: charbel.mirza@sodertalje.se