Arbetslag F-3

Här hittar du personalen i Arbetslaget Förskoleklass till Klass 3

 Hos oss finns det två parallella klasser F-3 och här utbildar sig drygt 150 elever. 

Bild på Lena Bladh

Lena Bladh

Lärare Förskoleklass E-post: lena.bladh@sodertalje.se
Bild på Kajsa Mellström

Kajsa Mellström

Lärare Förskoleklass E-post: kajsa.mellstrom@sodertalje.se
Bild på Ulrika Hellenius

Ulrika Hellenius

Lärare årskurs 1 E-post: ulrika.hellenius@sodertalje.se
Bild på Eva-Lena Christeen

Eva-Lena Christeen

Lärare årskurs 1
Bild på Ilda Hawsho

Ilda Hawsho

Lärare årskurs 2 E-post: ilda.hawsho@sodertalje.se
Bild på Pernilla Ljungberg

Pernilla Ljungberg

Lärare årskurs 2 E-post: pernilla.ljungberg@sodertalje.se
Bild på Malin Arvidsson

Malin Arvidsson

Lärare årskurs 3 E-post: malin.arvidsson@sodertalje.se
Bild på Erika Strömbäck

Erika Strömbäck

Lärare ÅK 3 E-post: erika.stromback@sodertalje.se
Bild på Eva Lysell

Eva Lysell

Lärare Bild och skoladministratör E-post: eva.lysell@sodertalje.se
Bild på Melida Licina

Melida Licina

Lärare F-3 (föräldraledig) E-post: melida.licina@sodertalje.se
Bild på Ramona Persson-Kangas

Ramona Persson-Kangas

Lärare Förskoleklass (föräldraledig) E-post: ramona.persson-kangas@sodertalje.se