Arbetslag F-3

Här hittar du personalen i Arbetslaget Förskoleklass till Klass 3

 Hos oss finns det två parallella klasser F-3 och här går drygt 150 barn. 

Bild på Erika Strömbäck

Erika Strömbäck

Lärare Förskoleklass E-post: erika.stromback@sodertalje.se
Bild på Lindha-Maria Larsson

Lindha-Maria Larsson

Lärare Förskoleklass E-post: lindha-marie.larsson@sodertalje.se
Bild på Ramona Persson-Kangas

Ramona Persson-Kangas

Lärare Förskoleklass (föräldraledig VT 2018) E-post: ramona.persson-kangas@sodertalje.se
Bild på Melida Licina

Melida Licina

Lärare årskurs 1 (föräldraledig VT 2018) E-post: melida.licina@sodertalje.se
Bild på Johanna Simonsson

Johanna Simonsson

Lärare årskurs 1 E-post: johanna.simonsson@sodertalje.se
Bild på Eva Lysell

Eva Lysell

Lärare årskurs 1 och skoladministratör E-post: eva.lysell@sodertalje.se
Bild på Revin Hazem

Revin Hazem

Lärare årskurs 1 E-post: revin.hazem@sodertalje.se
Bild på Pernilla Ljungberg

Pernilla Ljungberg

Lärare årskurs 2 E-post: pernilla.ljungberg@sodertalje.se
Bild på Rasmus Sundgren

Rasmus Sundgren

Lärare årskurs 2 och IKT-inspiratör E-post: rasmus.sundgren@sodertalje.se
Bild på Sandra Engman

Sandra Engman

Lärare årskurs 2 E-post: sandra.engman@sodertalje.se
Bild på Marie Petrusson

Marie Petrusson

Lärare årskurs 3 E-post: marie.petrusson@sodertalje.se
Bild på Stina Lindberg

Stina Lindberg

Lärare årskurs 3 E-post: stina.lindberg@sodertalje.se