Fritidshemmet

Här hittar du personalen på Fritids.  Vi har öppet från 06:30 - 18 varje dag.  

Den här sidan är precis ny,  så synpunkter mottages tacksamt!

Bild på Eva Lysell

Eva Lysell

Skolassistent och Lärare Förskoleklass samt arbetslagsledare Fritids E-post: eva.lysell@sodertalje.se
Bild på Aday Khoury

Aday Khoury

Elevassistent E-post: aday.khoury@sodertalje.se
Bild på Camilla Vaittinen

Camilla Vaittinen

Fritids E-post: camilla.vaittinen@sodertalje.se
Bild på Håkan Wennström

Håkan Wennström

Fritids Telefon: hakan.wennstrom@sodertalje.se
Bild på Jenna Heiska

Jenna Heiska

Fritids E-post: jenna.heiska@sodertalje.se
Bild på Jessica Åström

Jessica Åström

Fritids E-post: jessica.astrom@sodertalje.se
Bild på Kenny Salander

Kenny Salander

Elevassistent E-post: kenny.salander@sodertalje.se
Bild på Nina Nauras Musa

Nina Nauras Musa

Fritids E-post: nauras.musa@sodertalje.se