Ledning & Stödfunktioner

Kontaktuppgifter Igelsta grundskola

Expeditionen: 08-523 066 58

Om du sjukanmäler via telefonsvarare är det viktigt att du tydligt säger barnets namn, klass och personnummer.

Bild på Anders Ydebrink

Anders Ydebrink

Rektor Telefon: 08-523 033 49 E-post: anders.ydebrink@sodertalje.se
Bild på Zara  Liefvergren

Zara Liefvergren

Biträdande rektor Telefon: 08-52302196 E-post: zara.liefvergren@sodertalje.se
Bild på Lotta Renberg

Lotta Renberg

Administrativ chef Telefon: 08-523 048 37 E-post: lotta.renberg@sodertalje.se
Bild på Jonna Bergenram

Jonna Bergenram

Kurator Telefon: 08-523 016 36 E-post: jonna.bergenram@sodertalje.se
Bild på Monica Andersson

Monica Andersson

Skolsjuksköterska E-post: monica.a.andersson@sodertalje.se
Bild på Helena Efraimsson

Helena Efraimsson

Speciallärare E-post: helena.efraimsson@sodertalje.se
Bild på Marianne Löwstedt

Marianne Löwstedt

Speciallärare E-post: marianne.lowstedt@sodertalje.se
Bild på Leif Josefsson

Leif Josefsson

IKT- och Mediatekansvarig Telefon: 0707-730054 E-post: leif.josefsson@sodertalje.se
Bild på Risto Nevalainen

Risto Nevalainen

Vaktmästare E-post: risto.nevalainen@sodertalje.se
Bild på Mirko

Mirko

Vår fantastiske lokalvårdare