Personal

Kontaktuppgifter för personal på Pershagenskolan:

Rektor Morgan Damberg

morgan.damberg@sodertalje.se

08-523 067 47

Bitr. rektor Chrisoula Lezis Israelsson

08-523 038 67

Chrisoula.Lezis@sodertalje.se

Administrativ chef Karin Fältin

karin.faltin@sodertalje.se

08-523 016 16

Expeditionen Marie Sellgren

marie.sellgren@sodertalje.se

08-523 032 34

Specialpedagog Liselott Helsing

liselott.helsing@sodertalje.se

08-523 033 71

Skolsköterska Cecilia Englund

cecilia.englund@sodertalje.se

08-523 022 36

Kurator Leena Lindblad

Leena.Lindblad@sodertalje.se

08-523 044 11

 

Klubben

 

Förskolan Delfinen

08-523 039 43 

Förskolan Hajen

08-523 032 43 

Förskolan Sillen

08-523 014 28 

Förskolan Vraket

08-523 035 62