Personal

Kontaktuppgifter för personal på Pershagenskolan:

Rektor Morgan Damberg

morgan.damberg@sodertalje.se

08-523 067 47

Bitr. rektor Chrisoula Lezis Israelsson

08-523 038 67

Chrisoula.Lezis@sodertalje.se

Expeditionen Marie Sellgren

marie.sellgren@sodertalje.se

08-523 032 34

Specialpedagog Malin Hennerberg

malin.hennerberg@sodertalje.se

08-523 033 71

Kurator Leena Lindblad

Leena.Lindblad@sodertalje.se

08-523 016 10

SYV, Studie- och yrkesvägledare Christer Gustafsson

christer.gustafsson@sodertalje.se 

08-523 064 12

Skolsköterska Cecilia Englund

cecilia.englund@sodertalje.se

08-523 022 36

 

Fritidshemmet Båten 

0766-481 408

Klubben Mediateket

0766-481 426 

 

Förskoleklass Delfinen

08-523 039 43 

Förskoleklass Hajen

08-523 032 43 

Förskoleklass Sillen

08-523 014 28 

Förskoleklass Vraket

08-523 035 62