Personal

Kontaktuppgifter för personal på Pershagenskolan:

Rektor Morgan Damberg

morgan.damberg@sodertalje.se

08-523 067 47

Bitr. rektor Chrisoula Lezis Israelsson

08-523 038 67

Chrisoula.Lezis@sodertalje.se

Bitr. studierektor Kerstin B. Lindström

08-523 016 10

kerstin.b.lindstrom@sodertalje.se

Expeditionen Linda Eriksson

linda.b.eriksson@sodertalje.se

08-523 032 34

Specialpedagog Malin Hennerberg

malin.hennerberg@sodertalje.se

08-523 033 71

Skolsköterska Cecilia Englund

cecilia.englund@sodertalje.se

08-523 022 36

Kurator Eva Curtin

eva.curtin@sodertalje.se

SYV, Studie- och yrkesvägledare Sofia Halvarsson

sofia.halvarsson@sodertalje.se

 

 

Fritidshemmet Båten 

0766-481 408

Klubben Mediateket

0766-481 426 

 

Förskoleklass Delfinen

08-523 039 43 

Förskoleklass Sillen

08-523 014 28 

Fritidshem Hajen

08-523 032 43 

Fritidshem Vraket

08-523 035 62