Personal

Kontaktuppgifter för personal på Ronnaskolan

Expedition

Sylvia Bektas
Administrativ utvecklare
08-523 045 60
sylvia.bektas@sodertalje.se

Skolledning

Henrik Ljungqvist

Rektor
08-523 045 60 (Expedition)
henrik.ljungqvist@sodertalje.se

Rina Deniz
Biträdande rektor
08-523 013 97
rina.deniz@sodertalje.se

Mattias Wernqvist
Biträdande rektor
08-523 013 54
mattias.wernqvist@sodertalje.se

Elevhälsa

Sin Yee Yip
Skolkurator
08-523 017 72
sinyee.yip@sodertalje.se

Martina Thelander
Skolsköterska
08-523 064 74
martina.thelander@sodertalje.se

Aleksandra Dinic
Skolsköterska
08-523 013 63
aleksandra.dimic@sodertalje.se

IT och Vaktmästeri

Fadi Barsoum
Vaktmästare
08-523 013 64
fadi.barsum@sodertalje.se

Magnus Bergman
IKT-samordnare
08-523 015 08
magnus.bergman@sodertalje.se

Fritidshem

Mariana Alkhoury
Arbetslagsledare och samordnare för fritidshemmet
08-532 018 38
mariana.alkhoury@sodertalje.se

Frånvaroanmälan

All frånvaruanmälan ska ske via Vklass.