Kontakt

Kontaktuppgifter för personal på Soldalaskolan:

Kontaktuppgifter för personal på Soldalaskolan:
 
Rektor: Maria Källgren
Maria.kallgren@sodertalje.se
Tel 08-523 014 70
 
Bitr. Rektor: Cecilia Lemke
Cecilia.lemke@sodertalje.se
Tel 08-523 014 98
 
Bitr. Rektor/biblioteksansvarig: Henrik Linder
Henrik.linder@sodertalje.se
Tel 08-523 015 57
 
Expedition: Ilija Kolundzjia
Ilija.kolundzjia@sodertalje.se
Tel 08-523 022 84
 
Skolsköterska: Fabronia Afram
Fabronia.afram@sodertalje.se
Tel 08-523 014 95
 
Kurator: Sandrela Zaro
Sandrela.zaro@sodertalje.se
Tel 08-523 071 45
 
Studie-och yrkesvägledare: Ulla-Britt Schiller Wahlström
Ulla-britt.schiller-wahlstrom@sodertalje.se
Tel 08-523 038 03
 
Spec. lärare 6-9: Susanne Andersson
susanne.m.andersson@sodertalje.se
Tel 08-523 014 65
 
Spec. lärare F-5: Anna Rosenberg
Anna.rosenberg@sodertalje.se
Tel 08-523 036 80
 
It-tekniker: Gazwan Zeki Abdoulah
Gazwan.zekiabdoulah@sodertalje.se
Tel 08-523 042 70
 
Vaktmästare: Maher Afram
Maher.afram@sodertalje.se
Tel 08523 036 72
 
 
För kontaktuppgifter till övrig personal på Soldalaskolan hänvisar vi er till Vklass.