Kontakt

Viksbergskolan

viksbergskolan@sodertalje.se

Expedition/skoladministratör

Sari Andersson

Tfn: 08-523 071 90

Sari.Andersson@sodertalje.se

Rektor

Jan Lindgren

Tfn: 08-523 071 91

Jan.Lindgren@sodertalje.se

Biträdande rektor/utvecklingslärare

Maria Åkerlund

Tfn: 08-523 071 95

Maria.Akerlund@sodertalje.se

Fritidshem Viksbergskolan

Vårdnadshavare kommer lättast i kontakt med fritids genom att skriva ett meddelande via Vklass.

Tfn: 08-523 071 88 (SMS: 0766-48 29 53) 

Mentor/Lärare

Vårdnadshavare kommer lättast i kontakt med sitt barns lärare genom att skicka ett meddelande via Vklass.

Mer information om Vklass finner du här:
Om Vklass

Skolsköterska

Vakant

Skolköket

Maria Eriksson, Kökschef, UK/Kostenheten

Tfn: 08-523 049 16

Maria.Eriksson@sodertalje.se

 

Slobodan Klobucar, Kock, UK/Kostenheten

Tfn: 08-523 039 75

Slobodan.Klobucar@sodertalje.se