Arbetslag elevhälsa

Bild på Kristin Issaki

Kristin Issaki

Kurator Telefon: 08-5230 4876 E-post: kristin.issaki@sodertalje.se
Bild på Anne Ahrnell

Anne Ahrnell

Skolsköterska Telefon: 08-5230 1810 E-post: anne.arhnell@sodertalje.se
Bild på Cathrine Forsberg

Cathrine Forsberg

SYV Telefon: 08-5230 1863 E-post: cathrine.forsberg@sodertalje.se
Bild på Peter Eriksson

Peter Eriksson

Specialpedagog E-post: peter.eriksson@sodertalje.se
Bild på Susanne Jansson

Susanne Jansson

Speciallärare E-post: susanne.jansson@sodertalje.se
Bild på Helene  Persson

Helene Persson

Speciallärare Telefon: 08-5230 4130 E-post: helene.persson@sodertalje.se
Bild på Maria Widuss

Maria Widuss

Speciallärare E-post: maria.widuss@sodertalje.se