Arbetslag 4-6

Bild på Marianne Fogelberg

Marianne Fogelberg

Klasslärare 4a Telefon: 08-5230 1729 E-post: marianne.fogelberg@sodertalje.se
Bild på Linda Holmberg

Linda Holmberg

Klasslärare 4a E-post: linda.holmberg@sodertalje.se
Bild på Julie Malki

Julie Malki

Klasslärare 4b E-post: julie.malki@sodertalje.se
Bild på Arzu Alan

Arzu Alan

Klasslärare 5a E-post: arzu.alan@sodertalje.se
Bild på Jeanette Pierrou

Jeanette Pierrou

Klasslärare 5a Telefon: 08-5230 6012 E-post: jeanette.pierrou@sodertalje.se
Bild på Linda Åberg

Linda Åberg

Klasslärare 5b Telefon: 08-5230 6378 E-post: linda.aberg@sodertalje.se
Bild på Rose-Marie Grevby

Rose-Marie Grevby

Klasslärare 5b E-post: rose-marie.grevby@sodertalje.se
Bild på Solveig Holmfridardottir

Solveig Holmfridardottir

Klasslärare 6a E-post: solveig.holmfridardottir@sodertalje.se
Bild på Gada Sturaeus

Gada Sturaeus

Klasslärare 6a Telefon: 08-5230 4710 E-post: gada.sturaeus@sodertalje.se
Bild på Ditte  Lind

Ditte Lind

Klasslärare 6b Telefon: 08-5230 2377 E-post: ditte.lind@sodertalje.se
Bild på Matilda Staberg

Matilda Staberg

Klasslärare 6b E-post: matilda.staberg@sodertalje.se
Bild på Elisabeth Carlie

Elisabeth Carlie

Lärare i spanska E-post: elisabeth.carlie@sodertalje.se
Bild på Emelin Makdissi

Emelin Makdissi

Lärare i textilslöjd E-post: emelin.makdissi@sodertalje.se
Bild på Lars Ström

Lars Ström

Idrottslärare Telefon: 08-5230 4149 E-post: lars.strom@sodertalje.se
Bild på Johanna Jakobsson

Johanna Jakobsson

Elevcoach Telefon: 08-5230 4553 E-post: johanna.jakobsson@sodertalje.se