Arbetslag 4-6

Bild på Julie Malki

Julie Malki

Klasslärare E-post: julie.malki@sodertalje.se
Bild på Arzu Alan

Arzu Alan

Klasslärare 5a E-post: arzu.alan@sodertalje.se
Bild på Jeanette Pierrou

Jeanette Pierrou

Klasslärare 5a Telefon: 08-5230 6012 E-post: jeanette.pierrou@sodertalje.se
Bild på Linda Åberg

Linda Åberg

Klasslärare 5b Telefon: 08-5230 6378 E-post: linda.aberg@sodertalje.se
Bild på Rose-Marie Grevby

Rose-Marie Grevby

Klasslärare 5b E-post: rose-marie.grevby@sodertalje.se
Bild på Solveig Holmfridardottir

Solveig Holmfridardottir

Klasslärare 6a E-post: solveig.holmfridardottir@sodertalje.se
Bild på Ditte  Lind

Ditte Lind

Klasslärare 6b Telefon: 08-5230 2377 E-post: ditte.lind@sodertalje.se
Bild på Matilda Staberg

Matilda Staberg

Klasslärare 6b E-post: matilda.staberg@sodertalje.se
Bild på Elisabeth Carlie

Elisabeth Carlie

Lärare i spanska E-post: elisabeth.carlie@sodertalje.se
Bild på Lotta Carlerup

Lotta Carlerup

Klasslärare E-post: lotta.carlerup@sodertalje.se
Bild på Teodora Melki

Teodora Melki

Klasslärare E-post: teodora.melki@sodertalje.se
Bild på Per Lindberg

Per Lindberg

Klasslärare E-post: per.lindberg@sodertalje.se
Bild på Daniel Danial

Daniel Danial

IDH lärare E-post: daniel.danial@sodertalje.se
Bild på Grazyna Kijewska

Grazyna Kijewska

BL lärare E-post: grazyna.kijewska@sodertalje.se