Arbetslag 4-6

Bild på Julie Malki

Julie Malki

Klasslärare E-post: julie.malki@sodertalje.se
Bild på Jeanette Pierrou

Jeanette Pierrou

Klasslärare 5a Telefon: 08-5230 6012 E-post: jeanette.pierrou@sodertalje.se
Bild på Solveig Holmfridardottir

Solveig Holmfridardottir

Klasslärare 6a E-post: solveig.holmfridardottir@sodertalje.se
Bild på Ditte  Lind

Ditte Lind

Klasslärare 6b Telefon: 08-5230 2377 E-post: ditte.lind@sodertalje.se
Bild på Matilda Staberg

Matilda Staberg

Klasslärare 6b E-post: matilda.staberg@sodertalje.se
Bild på Lotta Carlerup

Lotta Carlerup

Klasslärare E-post: lotta.carlerup@sodertalje.se
Bild på Maryam Deekoo

Maryam Deekoo

Lärare E-post: maryam.deekoo@sodertalje.se
Bild på Ranja Shamon

Ranja Shamon

Lärare E-post: ranja.shamon@sodertalje.se
Bild på Meggi Aciz

Meggi Aciz

Lärare E-post: meggi.aciz@sodertalje.se
Bild på Tony Garabet

Tony Garabet

Elevcoch E-post: tony.garabet@sodertalje.se
Bild på Anna Schmitterlöw

Anna Schmitterlöw

Lärare E-post: anna.schmitterlow@sodertalje.se
Bild på Kachir  Eskander

Kachir Eskander

E-post: kachir.eskander@sodertalje.se