Arbetslag 7-9

Bild på Eva Ådin

Eva Ådin

SV/SVA lärare 7-9 Telefon: 08-5230 4577 Adress: eva.adin@sodertalje.se
Bild på Annie Kangasniemi

Annie Kangasniemi

ENG lärare 7-9 E-post: annie.kangasniemi@sodertalje.se
Bild på Nina Ivanovitch

Nina Ivanovitch

SV/SVA lärare 7-9 E-post: nina.ivanovitch@sodertalje.se
Bild på Petra Aphram

Petra Aphram

IDH/ENG lärare 7-9 Telefon: 08-5230 4657 E-post: petra.aphram@sodertalje.se
Bild på Leylufer  Aho

Leylufer Aho

SO lärare 7-9 E-post: leylufer.aho@sodertalje.se
Bild på Kima Esso

Kima Esso

TY/ENG lärare 6-9 E-post: kima.esso@sodertalje.se
Bild på Elezabeth Naoum

Elezabeth Naoum

SV/SVA lärare 7-9 E-post: elezabeth.naoum@sodertalje.se
Bild på Kristina Hernborg

Kristina Hernborg

Franska lärare 6-9 E-post: kristina.hernborg@sodertalje.se
Bild på Kinora Hanna

Kinora Hanna

NO lärare 7-9 E-post: kinora.hanna@sodertalje.se
Bild på Samara Aldabbagh

Samara Aldabbagh

MA lärare 7-9 E-post: samara.aldabbagh@sodertalje.se
Bild på Gada Sturaeus

Gada Sturaeus

SO lärare 7-9 E-post: gada.sturaeus@sodertalje.se
Bild på Hadia Goria

Hadia Goria

Lärare E-post: hadia.goria@sodertalje.se
Bild på Linnea Hörberg

Linnea Hörberg

Lärare
Bild på Christina Kallin

Christina Kallin

Lärare E-post: christina.kallin@sodertalje.se
Bild på Leyla Grigo

Leyla Grigo

Lärare E-post: leyla.grigo@sodertalje.se
Bild på Lisa Carli

Lisa Carli

Lärare E-post: lisa.carli@sodertalje.se