Arbetslag 7-9

Bild på Eva Ådin

Eva Ådin

SV/SVA lärare 7-9 Telefon: 08-5230 4577 Adress: eva.adin@sodertalje.se
Bild på Karolin Touma

Karolin Touma

Lärare 3-9 E-post: karolin.touma@sodertalje.se
Bild på Annie Kangasniemi

Annie Kangasniemi

ENG lärare 7-9 E-post: annie.kangasniemi@sodertalje.se
Bild på Nina Ivanovitch

Nina Ivanovitch

SV/SVA lärare 7-9 E-post: nina.ivanovitch@sodertalje.se
Bild på Petra Aphram

Petra Aphram

IDH/ENG lärare 7-9 Telefon: 08-5230 4657 E-post: petra.aphram@sodertalje.se
Bild på Leylufer  Aho

Leylufer Aho

SO lärare 7-9 E-post: leylufer.aho@sodertalje.se
Bild på Hannan Masud

Hannan Masud

Lärarassistent 7-9 Telefon: 08-5230 4593 E-post: hannan.masud@sodertalje.se
Bild på Fredrik Strandberg

Fredrik Strandberg

SO/SV lärare 7-9 E-post: fredrik.strandberg@sodertalje.se
Bild på Kima Esso

Kima Esso

TY/ENG lärare 6-9 E-post: kima.esso@sodertalje.se
Bild på Elezabeth Naoum

Elezabeth Naoum

SV/SVA lärare 7-9 E-post: elezabeth.naoum@sodertalje.se
Bild på Christopher Scahill

Christopher Scahill

MA/SO/ENG lärare WIS 7-9
Bild på Thomas Arvidsson

Thomas Arvidsson

Träslöjds lärare 4-9 Telefon: 08-5230 1839 E-post: thomas.arvidsson@sodertalje.se
Bild på Kristina Hernborg

Kristina Hernborg

Franska lärare 6-9 E-post: kristina.hernborg@sodertalje.se
Bild på Tony Garabet

Tony Garabet

Elevcoach Telefon: 08-5230 4934 E-post: tony.garabet@sodertalje.se
Bild på Marcus Engstrand

Marcus Engstrand

Musik lärare 3-9 E-post: marcus.engstrand@sodertalje.se
Bild på Kinora Hanna

Kinora Hanna

NO lärare 7-9 E-post: kinora.hanna@sodertalje.se
Bild på Ilona Mila

Ilona Mila

MA lärare 7-9 E-post: ilona.mila@sodertalje.se
Bild på Milad Aziz

Milad Aziz

MA/NO lärare 7-9 E-post: milad.aziz@sodertalje.se
Bild på Amanda Halef

Amanda Halef

HKK lärare 6-9 E-post: amanda.halef@sodertalje.se
Bild på Samara Aldabbagh

Samara Aldabbagh

MA lärare 7-9 E-post: samara.aldabbagh@sodertalje.se
Bild på Ranja Shamoun

Ranja Shamoun

MA/NO lärare 6-9 E-post: ranja.shamoun@sodertalje.se
Bild på Emelin Makdissi Elias

Emelin Makdissi Elias

SL lärare 6-9 E-post: emelin.makdissi-elias@sodertalje.se
Bild på Gada Sturaeus

Gada Sturaeus

SO lärare 7-9 E-post: gada.sturaeus@sodertalje.se