Arbetslag 7-9

Bild på Lilya Mentes

Lilya Mentes

NO lärare 7-9 Telefon: 08-5230-1027 E-post: lilya.mentes@sodertalje.se
Bild på Eva Ådin

Eva Ådin

SV/SVA lärare 7-9 Telefon: 08-5230 4577 Adress: eva.adin@sodertalje.se
Bild på Elisabet Strömberg

Elisabet Strömberg

MA/NO lärare 7-9 Telefon: 08-5230 1032 E-post: elisabet.stromberg@sodertalje.se
Bild på Linnea Stenström

Linnea Stenström

MA/TK lärare 7-9 E-post: linnea.stenstrom@sodertalje.se
Bild på Rebecka Wahlström

Rebecka Wahlström

MA lärare 7-9 Telefon: 08-5230 6360 E-post: rebecka.wahlstrom@sodertalje.se
Bild på Anna-Karin  Myrberg

Anna-Karin Myrberg

MA/SL lärare 7-9 Telefon: 08-5230 6609 E-post: anna-karin.myrberg@sodertalje.se
Bild på Karolin Touma

Karolin Touma

HKK lärare 6-9 E-post: karolin.touma@sodertalje.se
Bild på Annie Kangasniemi

Annie Kangasniemi

ENG lärare 7-9 E-post: annie.kangasniemi@sodertalje.se
Bild på Nina Ivanovitch

Nina Ivanovitch

SV/SVA lärare 7-9 E-post: nina.ivanovitch@sodertalje.se
Bild på Petra Aphram

Petra Aphram

IDH/ENG lärare 7-9 Telefon: 08-5230 4657 E-post: petra.aphram@sodertalje.se
Bild på Leylufer  Aho

Leylufer Aho

SO lärare 7-9 E-post: leylufer.aho@sodertalje.se
Bild på Hannan Masud

Hannan Masud

Lärarassistent 7-9 Telefon: 08-5230 4593 E-post: hannan.masud@sodertalje.se
Bild på Fredrik Strandberg

Fredrik Strandberg

SO/SV lärare 7-9 E-post: fredrik.strandberg@sodertalje.se
Bild på Kima Esso

Kima Esso

TY/ENG lärare 6-9 E-post: kima.esso@sodertalje.se
Bild på Elezabeth Naoum

Elezabeth Naoum

SV/SVA lärare 7-9 E-post: elezabeth.naoum@sodertalje.se
Bild på Christopher Scahill

Christopher Scahill

MA/SO/ENG lärare WIS 7-9
Bild på Grazyna Kijewska

Grazyna Kijewska

Bild lärare 3-9 E-post: grazyna.kijewska@sodertalje.se
Bild på Eric  Hamelin

Eric Hamelin

SL/NO lärare WIS 7-9 Telefon: 08-5230 4139 E-post: eric.hamelin@sodertalje.se
Bild på Thomas Arvidsson

Thomas Arvidsson

Träslöjds lärare 4-9 Telefon: 08-5230 1839 E-post: thomas.arvidsson@sodertalje.se
Bild på Kristina Hernborg

Kristina Hernborg

Franska lärare 6-9 E-post: kristina.hernborg@sodertalje.se
Bild på Michel Kourie

Michel Kourie

Lärarassistent 7-9 E-post: michel.kourie@sodertalje.se
Bild på Tony Garabet

Tony Garabet

Elevcoach Telefon: 08-5230 4934 E-post: tony.garabet@sodertalje.se
Bild på Marcus Engstrand

Marcus Engstrand

Musik lärare 3-9 E-post: marcus.engstrand@sodertalje.se