Arbetslag F-3

Bild på Christel Eriksson

Christel Eriksson

Lärare förskoleklass Telefon: 08-5230 4706 E-post: christel.eriksson@sodertalje.se
Bild på Frida Saado

Frida Saado

Lärare förskoleklass Telefon: 08-5230 3684 E-post: frida.saado@sodertalje.se
Bild på Maria Friborg

Maria Friborg

Lärare förskoleklass E-post: maria.friborg@sodertalje.se
Bild på Semire Bolos

Semire Bolos

Lärare förskoleklass E-post: semire.bolos@sodertalje.se
Bild på Laurice Gergeo

Laurice Gergeo

Lärare förskoleklass E-post: laurice.gergeo@sodertalje.se
Bild på Samar Behnan

Samar Behnan

Lärare förskoleklass E-post: samar.behnan@sodertalje.se
Bild på Joli Kasarji

Joli Kasarji

Klasslärare 1a Telefon: 08-5230 4140 E-post: joli.kasarji@sodertalje.se
Bild på Ann-Marie Östman

Ann-Marie Östman

Klasslärare 1b E-post: ann-marie.ostman@sodertalje.se
Bild på Sherare Waysi

Sherare Waysi

Klasslärare 1c E-post: sherare.waysi@sodertalje.se
Bild på Edip  Dursun

Edip Dursun

Klasslärare 2a Telefon: 08-5230 4708 E-post: edip.dursun@sodertalje.se
Bild på Behiye Izgin

Behiye Izgin

Klasslärare 2a E-post: behiye.izgin@sodertalje.se
Bild på Anna Schmiterlöw

Anna Schmiterlöw

Klasslärare 2b E-post: anna.schmiterlow@sodertalje.se
Bild på Raghda Baraya

Raghda Baraya

Klasslärare åk3 E-post: raghda.baraya@sodertalje.se
Bild på Natyra Ramiqi

Natyra Ramiqi

Klasslärare åk3 E-post: natyra.ramiqi@sodertalje.se
Bild på Maria Korkis

Maria Korkis

Klasslärare åk3 E-post: maria.korkis@sodertalje.se