Ledning & Stödfunktioner

Kontaktuppgifter för personal på Wasaskolan

Sjukanmälan gör man via Vklass. 

Bild på Charlotte Waltersson Fredin

Charlotte Waltersson Fredin

Rektor Telefon: 08-5230 1801 E-post: charlotte.waltersson.fredin@sodertalje.se
Bild på Soraya Saadati

Soraya Saadati

Bitr rektor Telefon: 08-5230 1803 E-post: soraya.saadati@sodertalje.se
Bild på Miladin Panic

Miladin Panic

Bitr rektor Telefon: 085230 1803 E-post: miladin.panic@sodertalje.se
Bild på Aron Oyal

Aron Oyal

IKT ansvarig Telefon: 08-5230 3248 E-post: aron.oyal@sodertalje.se
Bild på Shereen Al saifi

Shereen Al saifi

Administratör Telefon: 08-5230 1800 E-post: shereen.alsaifi@sodertalje.se
Bild på Zeki Aktas

Zeki Aktas

Vaktmästare Telefon: 08-5230 4578 E-post: zeki.aktas@sodertalje.se
Bild på Anna Ek

Anna Ek

Bibliotikarie Telefon: 08-5230 4724 E-post: anna.ek@sodertalje.se
Bild på Meyrem Kerimo

Meyrem Kerimo

Skolvärd Telefon: 08-5230 4276 E-post: meyrem.kerimo@sodertalje.se